Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Pristatymas ir atsiskaitymas

Kas pristatys jūsų prekes? Kiek tai užtruks?

Mes puikiai suprantame, kad internetinės prekybos sėkmė itin priklauso nuo greito prekių pristatymo, todėl tam skiriame ypač didelį dėmesį ir siekiame, kad ši procedūra vyktų kuo sparčiau. Tam į pagalbą pasitelkiame siuntų tarnybos UAB "NĖGĖ" paslaugas. Prekės pristatomas išties greitai, jau sekančią darbo dieną po apmokėjimo, jei jis atliekamas iki 12:00 valandos Lietuvos laiku.  Be to visada galite būti tikri, jei prekių pristatymas užtruks, arba kurjeris neranda Jūsų nurodytu adresu, jis visada Jus apie tai informuos telefonu.

 

Kiek kainuoja pristatymas Lietuvoje?

Prekių pristatymas LR teritorijoje nemokamas, užsakant prekių daugiau kaip už 450 €. Dažniausiai siuntimas kainuoja ~10 €.

 

Kiek kainuoja pristatymas Europos sąjungos valstybėje?

Visas prekes parduodamas mūsų elektroninėje parduotuvėje pristatome visame pasaulyje. Jau tapo nusistovėjusia tvarka, prieš perkant iš užsienio valstybių apie tai inormuoti mus elektroniniu paštu (servisas/@/pctech.lt). Mes kaip tik galėdami greičiau susisieksime su Jumis ir informuosime apie siuntimo kainą į Jūsų šali.


 

Kas gali prailginti pristatymo terminą?

Norime atkreipti jūsų dėmesį, jog pristatymo trukmė ir tempas gali pailgėti jei prieš apmokėdami suteiksite ne visą reikiamą informaciją, todėl laukelyje Papildoma informacija būtinai turėtumėte parašyti, kuris pristatymo laikas Jums yra patogesnis, taip pat įvardinti papildomas aplinkybes, kurios gali apsunkinti kurjerių darbą, pvz.: šuo, koduota durų spyna, apsauga ir pan. Taip pat labai svarbu nurodyti tikslų kontaktinį telefoną, kuriuo kurjeris galėtų su Jumis susisiekti ir patikslinti prekių pristatymo aplinkybes.

 

Gavau apgadintą siuntą. Kaip elgtis?

Nepaisant to, kad kiekvieną siuntą kruopščiai supakuojame, gabenimo metu retais atvejais pasitaiko pakuotės apgadinimų, net grobstymo atvejų. Gavę siuntą būtinai patikrinkite siuntos būklę, ir pastebėję neatitikimų, pažeidimų ar sugadinimų pažymėkite tai važtaraštyje bei surašykite siuntos pažeidimo aktą. Pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista. Apie pastebėtus siuntos trūkumus, atsiradusius pervežimo metu, papildomai turite informuoti ir naudotikompiuteriai.eu internetinę parduotuvę.

 

Turite papildomų klausimų?

Jei norite pasiteirauti, ar gauti papildomos informacijos apie prekių pristatymą, susisiekite su mumis el paštu servisas/@/pctech.lt

Notice: Undefined variable: isMobile in /home/egiddis/domains/naudotikompiuteriai.eu/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_default_template_common_footer.tpl on line 55
X


Gauta nauja kompiuterių siunta (2019.03.14!

Prekes rasite paspaudę čia

Užsakymai priimami telefonu ir elektroniniu paštu.

Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės el paštu info@pctech.lt arba tel.: 8 659 22259.

Geros dienos Jums linki PCtech.lt kompiuterių servisas.